گز اصفهان
دوشنبه , مهر ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / پولکی عسلی / خرید بدون واسطه پولکی عسلی مرغوب

خرید بدون واسطه پولکی عسلی مرغوب

توجه کنید که این مدل از پولکی عسلی مرغوب چند قیمت دارد به طوری که بهترین روش های تهیه ی این خوراکی خرید و فروش بدون واسطه می باشد . تهیه ی عمده ی انواع پولکی از جمله پولکی عسلی برای خریداران در بازار عرضه شده است .

پولکی کنجدی عسلی از انواع موجود پولکی در بازار های کشور است مقدار قند این مدل پولکی کمتر از خوردن قند است و جایگزین خیلی خوبی برای قند می باشد و در کنار چای و نوشیدنی های گرم سرو می شود .

پولکی عسلی مرغوب

تولیدی انواع پولکی های عسلی با بهترین کیفیت ها

پولکی عسلی یکی از با کیفیت ترین سوغاتی های شهر اصفهان در کشور است که این خوراکی ها در این جا فروش بالایی دارند بهای این خوراکی ها خیلی به صرفه است و می توانید این خوراکی ها را از راه های اینترنتی به قیمتی کم تهیه کنید .

که مثال هایی از انواع ان به صورت زیر است :

پولکی عسلی مرغوب ، پولکی اصفهان ، پولکی آپادانا ، پولکی لقمه ای مثال هایی از این مدل آب نبات هستند .

فروش انواع پولکی عسلی

برای فروش انواع پولکی اصفهان بازاریابی های گوناگونی در سطح کشور شکل می گیرد. که با این کار توزیع کنندگان کالا های خود را به شکل عمده و خرده در بازار ها به مشتریان پیشنهاد می کنند .

پولکی عسلی مرغوب

طرز تهیه ی پولکی عسلی

چگونگی درست کردن پولکی عسلی : شما احتیاج به روغن ، شکر ، عسل ، آب و گلاب و کنجد دارید که در ابتدا شما آب را با روغن و گلاب ترکیب می کنید و شکر را به ان می افزایید اکنون زیر شعله را روشن می کنید تا حرارت ملایم ببیند سپس دو عدد قاشق عسل اضافه کرده و تایم برای اماده شدن ۲۰ دقیقه است .

پولکی عسلی مرغوب

تهیه ی عمده ی پولکی درجه یک

تهیه ی عمده ی پولکی درجه یک اکثر شهرستان ها به خصوص اصفهان فراهم شده است . که بهای پولکی در صورت عمده ای خرید کردن می تواند خیلی مناسب باشد که شهر اصفهان یکی از مرکز های عظیم در سراسر کشور است .

که از گذشته تا به الان در این استان توزیع و تولید می شده و شده است پولکی عسلی که به گز درشتی هم معروف است تفاوت زیادی با بقیه ی خوراکی ها ندارد و از انواع پولکی ها می توانیم به مورد های ذیل اشاره کنیم مثل : آجیلی ، خانگی ، پسته ای ، زعفرانی . . .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

دیدگاهتان را بنویسید