گز اصفهان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سوهان گزی / قیمت سوهان گزی اصفهان

قیمت سوهان گزی اصفهان

سوهان گزی از بهترین سوغاتی و سنتی ترین نوع شیرینی اصفهان است که دارای طعم فوق العاده بی نظیری است و بیشترین خواهان را دارد و در انواع مهمانی برای پذیرایی می توان استفاده کرد. قیمت سوهان گزی با توجه به اندازه آن متفاوت است و حتی با توجه به نیازی که خریداری می کنید مانند بسته ای و یا کیلویی قیمتش تعیین می شود و سپس به فروش می رسد.

قیمت سوهان گزی اصفهان

ویژگی های یک سوهان گزی خوب

ویژگی های یک سوهان گزی خوب یکی از ویژگی هایی که سوهان دارد رنگ آن است و دارای رنگ قهوه ای روشن است و همچنین عطر و طعم بی نظیری دارد و همان طور از بو و مزه آن قابل تشخیص است که دارای کیفیت خوبی باشد. برای تهیه آن از آرد جوانه گندم و از روغن حیوانی و کره به مقدار کم استفاده می شود و سبب ظاهری زیبا و طعم خاص می شود.

سوهان گزی هنگام بسته بندی شده کامل است و خورد شده نیستند و همان طور با ترد بودن این محصول به هیچ عنوان به دندان ها نمی چسبد، زیرا سوهان گزی از بهترین تولیدی این شهر است و با بهترین مواد اولیه آن را تهیه می کنند که از ویژگی آن است .سوهان امروزه با داشتن طعم فوق العاده در پذیرایی از مهمان ها طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده، و یک نوع شیرینی بسیار خوشمزه است.

یکی از ویژگی هایی که سبب ماندگاری و ترد شدن آن می شود استفاده از روغن کم است که موجب می شود مدت کوتاهی مورد استفاده قرار دهید، و به علاوه کیفیت آن همان گونه باقی می ماند که می توانید داخل ظرف در جای گرم و خشک نگه داری کنید و حتی امکان گذاشتن ظروف داخل یخچال نیز امکان پذیر است. افرادی که به شیرینی جات علاقه مند هستند و طعم آن نیز اهمیت دارد سوهان گزی بهترین نوع شیرینی جات بوده و با وجود مواد مغذی برای بدن ضرری ندارد.

سفارش سوهان گزی اصفهان

سفارش سوهان گزی اصفهان

برای سفارش سوهان می توانید به انواع مراکز فروش سوهان مراجعه کنید و از بهترین آن خریداری کنید زیرا طعم فوق العاده ای دارد زیرا این محصولات بسیار خوشمزه هستند و کمتر کسی است که از این محصول دوست نداشته باشد، زیرا این محصولات با بهترین مواد اولیه تشکیل شده اند که کیفیت آن را تضمین می کند این محصولات در انواع مراکز ها تولید می شوند و به بازارهای مختلف شهر ها توزیع و عرضه می شود تا بتوانند همه از آن استفاده کنند. و همان طور علاوه بر آن می توانید به عنوان سوغاتی آن را هدیه دهید و حتی می توان با مسافرت به این شهر زیبا مانند خودش خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گزی حسین قربانی

خریدار انواع سوهان گزی حسین قربانی درجه یک

خریدار انواع سوهان گزی حسین قربانی درجه یک در کشور ما بسیار متعدد می باشد. با توجه به طعم بسیار ویژه و خاص سوهان گزی و همچنین قیمت به نسبت مناسب آن، حتی خریدارا

دیدگاهتان را بنویسید