گز اصفهان
دوشنبه , خرداد ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / گز معراج / قیمت فروش گز معراج اصفهان مغز پسته ای

قیمت فروش گز معراج اصفهان مغز پسته ای

قیمت فروش گز معراج اصفهان در نوع مغز پسته ای را سایت رسمی شرکت اعلام می دارد. افراد با کمک گرفتن از موتور جستجوی گوگل، خواهند توانست به سایت رسمی شرکت دسترسی پیدا کرده و در خصوص قیمت خرید و فروش گز معراج اطلاعات کسب نمایند. قیمت فروش گز معراج اصفهان مغز پسته ای، برای کسانیکه خریدار عمده هستند با کسانیکه خریدار تکی و خرد گز بوده، تفاوت هایی دارد. اصولاً خریداران عمده گز معراج اصفهان، با خود دارای مرکز فروش گز بوده و یا در زمینه صادرات گز فعالیت می کنند. در ادامه بیشتر در رابطه با روند تولید، فروش و همچنین قیمت گز بحث می گردد.

قیمت فروش گز

مختصری درباره کارخانه گز معراج

قیمت فروش گز معراج در بازار گز اصفهان، چیزی است که سبب بالا رفتن میزان تقاضا برای آن در بازار شده است. درباره کارخانه گز معراج باید گفت که این شرکت در حدود ۶۰ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده. این روز ها با تولید گز سنتی به روش صنعتی و مدرن، توانسته جایگاه خوبی در بازار گز اصفهان را به دست آورد.
این بود مختصری در رابطه با کارخانه گز معراج اصفهان.

قیمت فروش گز

لیست تولیدی گز معراج اصفهان

قیمت فروش گز، جزو خدماتی است که سایت رسمی این شرکت به مشتریان ارائه می دهند. از سربرگ محصولات این سایت، می توانید به لیست تولیدی گز معراج اصفهان دسترسی پیدا کنید.

به صورت مختصر، چند نمونه ای محصولات در ذیل معرفی می شوند:

  • گز آردی ۴۰% مغز پسته ای با بسته بندی چوبی
  • گز آردی ۳۰% مغز پسته ای در بسته بندی های شمش طلا و نقره
  • گز لقمه ای ۲۸% زعفرانی شاهرضا
  • گز بدون قند مغز پسته ۲۸%

قیمت فروش گز قیمت فروش گز قیمت فروش گز قیمت فروش گز

و محصولات دیگری از این قبیل.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت گز

قیمت فروش گز معراج اصفهان، وابستگی زیادی به نوع گز دارد. به عنوان مثال، گز مغز پسته ای آردی برند معراج که حدود ۴۰% آن را مغزیجات پسته تشکیل داده، مسلماً قیمت فروش بیشتری نسبت به گزی خواهد داشت که ۲۰% آن را مغز پسته تشکیل داده است. همچنین نوع بسته بندی و گرید کیفی مواد اولیه هم تاثیرگذار بر قیمت گز معراج اصفهان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گز معراج اصفهان با کیفیت عالی

قیمت انواع گز از جمله قیمت گز معراج اصفهان با کیفیت عالی را از وب سایت مشاهده کنید؛ گز معراج تولید شده در اصفهان انواع مختلفی متناسب با هر سلیقه و خریدار دارد ک

دیدگاهتان را بنویسید