گز اصفهان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / گز پسته ای / قیمت گز پسته ای بلداجی در تهران

قیمت گز پسته ای بلداجی در تهران

قیمت گز پسته ای بلداجی در تهران و مراکز فروش گز اصفهان متفاوت است؟ آیا می دانید چگونه و چطور می توان، خرید و فروش گز را هم به صورت اینترنتی انجام داد؟

قیمت گز پسته ای بلداجی در تهران و شهر های دیگر کشور یکسان است. وجود گونه های مختلف از گز پسته ای بلداجی با درصد های مختلف، سبب تفاوت در قیمت انواع آن شده است. در رابطه با راه های خرید و فروش گز بلداجی و اطلاع از قیمت آن از سایت های اینترنتی، در ادامه بیشتر صحبت می شود.

بهترین گز بلداجی کدام است؟

بلداجی یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که در سال های اخیر با تولید انبوه انواع گز توانسته لقب پایتخت گز ایران به خود اختصاص دهد.
یکی از عوامل بسیار مهم و موثر در سطح کیفی گز، ترکیبات و مواد اولیه به کار برده شده درون این محصول است که تولیدات گز بلداجی از این لحاظ از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.
در اینجا که صحبت از بهترین گز بلداجی است، باید گفت که گز پسته ای بلداجی، یکی از گزهای مرغوب و شیرینی های سنتی پرطرفدار می باشد که در نمونه های گوناگون آن، از درصد های مختلف پسته استفاده شده است.

برخی از بهترین گز بلداجی عبارتست از:

  • گز اثلی ۳۰۳
  • گز اصلی شاهکار
  • گز بلداجی ۳۰۰۳
  • و غیره

قیمت گز پسته ای

قیمت خرید و فروش گز بلداجی

قیمت گز بلداجی بر اساس هزینه مواد اولیه، مقدار مغزیجات، نوع و وزن بسته بندی، نام برند و مواردی دیگر تعیین می شود.
نرخ گز پسته ای بلداجی، از دیگر تولیدات این محصول کمی بیشتر است و دلیل اصلی آن را می توان قیمت بالای مغز پسته عنوان کرد.
استفاده از شیرین کننده ای همچون انگبین در آماده سازی گز سبب تولید محصولی بسیار درجه یک و باکیفیت می شود که نسبت به سایر تولیدات این محصول قیمت بالاتری دارد.

قیمت گز پسته ای

خرید گز بلداجی در تهران

قیمت گز بلداجی از نوع پسته ای، بدون حضور در نمایندگی ها و از طریق فروشگاه ها و سایت های اینترنتی عرضه کننده گز نیز قابل استعلام است.
گز بلداجی در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور همچون: تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، قم و غیره دارای نمایندگی عرضه و فروش می باشد.
امروزه وب سایت های زیادی در زمینه فروش انواع گز فعالیت می کنند و امر خرید این محصول پرطرفدار را برای همه سهولت بخشیده اند.
سایت هایی که زیر نظر شرکت های تولیدی این روز ها آغاز به کار کرده اند، اطلاعات دقیقی در خصوص سطح کیفیت گز، قیمت آن و … به مشتری ارائه می دهند.

قیمت گز پسته ای

صنایع غذایی آرتا
صنایع غذایی آرتا مشاور شما: 09120518588 گز اصفهان
صنایع غذایی آرتا اینستاگرام: @artagaz2 گز آردی اصفهان
صنایع غذایی آرتا ایمیل: info@artagaz.com صنایع غذایی آرتا
 

مطلب پیشنهادی

گز به عنوان خوراکی اصیل ایرانی

گز‌۴۰‌درصد مغز پسته

گز ۴۰ درصد مغز پسته گز یک شیرینی معروف و سنتی ایرانی و سوغات اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید