گز اصفهان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / گز زعفرانی / فروش ویژه گز زعفرانی

فروش ویژه گز زعفرانی

یکی از شیرینی های اصیل ایرانی که بسیار پر طرفدار است، گز بوده و بر اساس افزودنی های، طعم های مختلفی دارد که در ایران گز زعفرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و فروش ویژه این نوع گز آغاز شده است.

به دلیل استقبال های بی نهایت بالای مردم از خرید این نوع شیرینی اصیل، فروش ویژه گز زعفرانی آغاز شده که منظور از این نوع فروش، ارائه گز در بسته بندی های ویژه به قیمت پایین تر از بازار است.

فروش ویژه گز زعفرانی

ویژگی بارز گز زعفرانی

ویژگی بارز گز زعفرانی اصفهان از اولین شهر های تولید کننده گز در ایران به شمار می آید که پس از آن در سایر شهر ها نیز تولید آن آغاز شد و نوع زعفرانی و مرغوب این نوع شیرینی دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد است.

از جمله ویژگی های بارز آن، در رنگ محصول است که زرد رنگ بوده و هر چه زعفران بیش تری در آن به کار رود، رنگ آن نیز تیره تر خواهد بود، با این حال باید مصرف زعفران آن استاندارد باشد تا طعم تلخ ایجاد نشود.

این نوع شیرینی تقریبا نرم بوده و بسیار منعطف است و کش می آید اما سفت و سخت نیست و این باعث شده که حتی و کهنسالان نیز به راحتی بتوانند از آن مصرف نمایند.

میزان غلظت آن به نوع بادکا به کار رفته بستگی دارد که بهترین نوع آن، بادکا غلیظ کرمی رنگ است که باعث ایجاد انعطاف در شیرینی می گردد.

با این که یک شیرینی نرم به شمار می آید، اما به هیچ وجه دارای چسبندگی غیر عادی نیست، به طوری که به راحتی از دندان ها کنده می شود و روی آن باقی نمی ماند.

برای این شیرینی می توان از انواع مغز آجیل ها استفاده کرد که متداول ترین نوع آن، مغز پسته است که به شکل برش های درشت در بیرون و درون شیرینی استفاده می شود، با این حال می توان حتی به شکل پودر نیز از آن ‌استفاده کرد.

گز ها به شکل های مختلفی برش داده می شوند که معمول ترین نوع آن، گز های زعفرانی مربعی شکل بوده و این باعث می شود که بسته بندی آن آسان تر گردد.

نحوه خرید گز زعفرانی

نحوه خرید گز زعفرانی افرادی بسیاری به دنبال تهیه این نوع شیرینی ایرانی هستند و در همین راستا سوالی که برایشان پیش می آیند نحوه خرید گز زعفرانی است که آسان ترین روش آن خرید از سایت اینترنتی است.

به این منظور می توان گفت که خرید آن از طریق سایت رسمی مجموعه تولیدی ما امکان پذیر بوده و تنها کافی است که مقدار محصول و نوع گز توسط خریدار انتخاب شده و پس از تکمیل اطلاعات،  سفارش آن ثبت گردد تا خریدار از هر کجا که هست، گز مورد نظر به دستش برسد حتی در صورت عدم رضایت، محصول می تواند مرجوعی زده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

نیکومنش

فروش اینترنتی گز زعفرانی نیکومنش

گز زعفرانی، محصول فوق العاده باکیفیت و خوش طعم کارخانه گز نیکومنش می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید