گز اصفهان
دوشنبه , بهمن ۴ ۱۴۰۰
خانه / پولکی اصفهان / عرضه کننده مستقیم پولکی کنجدی اصفهان

عرضه کننده مستقیم پولکی کنجدی اصفهان

عرضه کننده های بسیاری هستند که به صورت مستقیم پولکی کنجدی اصفهان را به سایر نقاط ارسال می کنند، جهت سفارش خرده یا عمده خود می توانید از طریق سایت ما خیلی راحت این کار را انجام دهید.
پولکی کنجدی های اصل اصفهان به خودی خود دارای طرفداران بیشماری از سراسر جهان است، که مرغوبیت و کیفیت بسیار عالی آن زبان زد خاص و عام می باشد، از این رو تولید کنندگان بسیاری تصمیم به عرضه آن برای سایرین در شهرهای مختلف کرده اند تا دهن تمام جهانیان را با پولکی های خود شیرین کنند.
در شهر اصفهان و اطراف آن انواع شرکت و تولیدی در حال فعالیت در این زمینه می باشند، این شیرنی به دلیل طرفداران بیشماری که دارد باعث به وجود آمدن شعبه های بسیاری در شهرهای مختلفی شده است که برخی مسئول عرضه این پولکی می باشند و در این کار بسیار موفق هستند.

پولکی کنجدی اصفهان

پولکی کنجدی اصفهان خوردن دارد

میدانستید پولکی کنجدی جز دسرهای ایرانی می باشد؟ که همه را شیفته خود کرده است.
بسیاری از افراد هستند که مسافت زیادی را برای خرید این پولکی طی می کنند، برای این افراد شعبات و راه های بسیاری را معرفی کرده اینم.
برخی مایل هستند این دسر بسیار خوشمزه را در خانه تهیه کنند که زمان پخت آن تنها در ۲۰ دقیقه با مواد اولیه آن که شامل کنجد بو داده شده و به اندازه ۱ لیوان شکر و مقدار کمی سرکه سفید و مقداری هل و آب شکر است امکان پذیر است.
البته باید این نکته را بیان کرد که برخی تاکید دارند کنجد را خام استفاده کنید بهتر است.

پولکی کنجدی اصفهان

عرضه انواع پولکی کنجدی

پولکی کنجدی اصفهان را می توان به چندین دسته تقسیم کرد که ممکن است بسیاری از ما از هر کدام یک بار استفاده کرده باشیم.
در زیر به انواع پولکی اشاره کرده ایم که برخی از آن ها می تواند به همراه کنجد ترکیب شود و در پولکی استفاده شود، به موارد زیر توجه کنید:

  •  زعفرانی
  • نارگیلی
  • پسته ای
  • زرشک
  • لیمو عمانی
  • بدون قند

پولکی کنجدی اصفهان

عرضه مستقیم پولکی کنجدی و نبات

پولکی کنجدی به همراه نبات یکی از گزینه های پر فروش و مورد توجه افراد است، که به دلیل استقبال بی سابقه سبب عرضه مستقیم آن ها به اقصی نقاط ایران و حتی صادر کردن آن به کشورهای خارجی شده است.
عرضه مستقیم پولکی کنجدی به همراه نبات در بسته بندی و وزن های مختلفی در حال انجام است که جذابیت آن ها هر خریداری را به سمت خود می کشاند.

صنایع غذایی آرتا
صنایع غذایی آرتا مشاور شما: 09120518588 گز اصفهان
صنایع غذایی آرتا اینستاگرام: @artagaz2 گز آردی اصفهان
صنایع غذایی آرتا ایمیل: info@artagaz.com صنایع غذایی آرتا
 

مطلب پیشنهادی

قیمت روز بهترین گز و پولکی

انواع پولکی مغزدار اصفهان

انواع پولکی مغزدار و طعم دار مانند پسته ای، بادامی، تخته ای، دارچینی و نعنائی …

دیدگاهتان را بنویسید